Eliminacja Świętokrzyska

Podsumowanie eliminacji Świętokrzyskiej, ICCL 2023 Na Gołyszu
Za nami kolejna ósma już eliminacja, czyli półmetek ICCL 2023. Dzisiaj poznaliśmy kolejnych finalistów z którymi spotkamy się na Wielkim Finale w dniach 23-30 września.
Łowisko na Gołyszu okazało się łowiskiem skrojonym pod naszą imprezę, bardzo równym, gdzie rywalizacja o miejsca premiowane awansem toczyła się do samego końca i tak naprawdę prawie każdy miał szansę na awans.
Ogólnie dużo ryb, dzięki czemu żadna drużyna nie skończyła o blanku. Spora ilość naprawdę ładnych dużych ryb. O ilości zaliczonych przez drużyny spięć itp.. nawet nie chcemy pisać.
Dobra atmosfera od początku do końca plus zdrowa rywalizacja sprawiły, że aż żal było kończyć i wracać do domu.
Niestety jedna żółta kartka i kilku godzinne zawieszenie dla jednej z drużyn, która w ferworze walki wypłynęła na wodę bez obowiązkowej kamizelki.
Cieszy nas niezmiernie fakt, że coraz więcej startujących drużyn w naszych eliminacjach to teamy reprezentujące uznane na polskim rynku sklepy i marki, oraz wielu uznanych zawodników startujący w największych imprezach w kraju i zagranicą, których lista z każdą kolejną eliminacją jest coraz dłuższa, dzięki czemu poziom i prestiż imprezy rośnie w oczach.
Dziękujemy wam, że jesteście z nami, bo my

Klasyfikacja końcowa:

1️⃣ Dream.Team Rzeszów – 49.260 kg w składzie:
🔸 Przemysław Lenczner
🔸 Paweł Bojda
🔸 Janek Pecka

2️⃣ Bandit Carp – 43.560 kg, w składzie:
🔸 Rafał Matuszewski
🔸 Johny Pikul
🔸 Karolina Pikul

3️⃣ Carp Old School 2 – 41.440 kg
🔸 Grzegorz Janicki
🔸 Adam Kancelista

4️⃣ RK Baits – 40.940 kg. w składzie:
🔸 Artur Romanek
🔸 Marcin Glimos

5️⃣ Carp Old School- 39.030 kg, w składzie:
🔸 Bartosz Celny
🔸 Tomasz Nawrocki

6️⃣ Carp Night Life – 37.220 kg, w składzie:
🔸 Marcin Panasiewicz
🔸 Filip Panasiewicz
🔸 Adam Fuchs

7️⃣ Rockworld – 34.540 kg, w składzie:
🔸 Mariusz Posmyk
🔸 Łukasz Skrzypiec
🔸 Arkadiusz Skowronek

8️⃣ TTCarp – 28.160 kg, w składzie:
🔸 Tomasz Turek
🔸 Bartosz Samocko
🔸 Bogdan Samocko

9️⃣ Bamber Team – 27.920 kg, w składzie:
🔸 Henryk Kolender
🔸 Tomasz Bekiersz

1️⃣0️⃣ Carpking Team – 25.690 kg, w składzie:
🔸 Patryk Sobota
🔸 Miłosz Poliwoda
🔸 Łukasz Sobota

1️⃣1️⃣ Concrete Sinkers – 25.560 kg, w składzie:
🔸 Przemysław Mętel
🔸 Michał Zawora

1️⃣2️⃣ Czerwionka Team – 5.800 kg, w składzie:
🔸 Piotr Musioł
🔸Czesław Hylak

🐟 Big Fish- Paweł Bojda (Dream Team Rzeszów)- amur 21.250 kg 

Pokaż mniej

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.